Gizlilik Politikası

Bu beyan “hesmarkt.com” (BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ )’nin gizlilik politikasını içerir. “hesmarkt.com” (“Web sitesi”) üzerinden bildirmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak olup, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Bununla beraber kullanıcı/lar, paylaşmış oldukları bilgilerini kendisine/lerine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla paylaşıma izin vermektedir.

Üyelik aşamasında kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, “hesmarkt.com” ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak olup, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, “hesmarkt.com” gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır.

Web sitemizdeki üyelik bilgi formunda, kişisel bilgilerinizi doğru şekilde vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini şirketimiz adına yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

“hesmarkt.com” gizli bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini ve/veya yetkisiz kullanımını ve/veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

“hesmarkt.com” üyesi olduğunuz andan itibaren, (eğer kayıt aşamasında e-bülten aboneliği aktif hale getirilmiş ise) aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, kaydetmiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, bilgilendirme hizmetinden vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünlerin reklamlarını, kampanyalarımızı, indirimlerimizi, özel gün kutlamalarını vb. bilgileri içerebilir. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmeyip, bilgiler sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili birtakım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

“hesmarkt.com” üzerinden toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek amacıyla kullanılmaktadır. Sitemizden bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

“hesmarkt.com” gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, “hesmarkt.com ”’un ve şirketimizin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Her Kullanıcı, işbu Web sitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 bit ile şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz. “hesmarkt.com” üyelik iptal işleminizi info@hesmarkt.com adresine e-mail göndererek veya “hesmarkt.com” ‘da ‘Hesabım’ sekmesi altında yer alan ‘Üyelik İptali’ seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik Politikası

3-D Nedir?

İnternet üzerinden yapacağın tüm alışverişlerinizde, alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için dünya üzerinde geçerli kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.

3-D Secure Neden Güvenlidir?

Sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bankanızda kayıtlı olan cep telefonunuza gelen şifreyi 3D Secure ekranındaki gerekli alana girerek siparişini güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bu işlem ile yetkisiz kişilerin, kartınızı internet ortamında kullanılması engellemektedir. Tüm internet alışverişlerinizde 3D Secure sanal ödeme işlemlerini, kredi kartı bilgilerinizin güvenliği açısından tercih etmenizi önemle rica ederiz.

Banka kartınızla online ödeme yapabilmeniz için kartınızın bu desteği sağlaması ve kartınızı 3D Secure sistemine kayıt ettirmeniz gerekmektedir. Ödeme ekranında kart alanına banka kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve güvenlik kodu hanesini yazdıktan sonra 3D secure sayfasına yönlendirileceksiniz. Bankanızın kayıt olan cep telefonu numaranıza gönderdiği şifreyi ilgili alana girdikten sonra ödemeniz güvenli bir şekilde tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde bir yönlendirme gerçekleşmiyor ise öncelikle bankanızdan, banka kartınızın 3D sistemine kayıt olup olmadığını öğrenmeniz gereklidir. Eğer 3D sistemine kayıtlı iseniz ve farklı bir hata alıyorsanız lütfen info@hesmarkt.com adresimize mail atınız.

Aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yazışma Adresi: Balmumcu Mah. Gazi Umur Paşa sok. Balmumcu Plaza3/ D:2 Balmumcu/ Beşiktaş- İSTANBUL
Ürün İade Adresi: Balmumcu Mah. Gazi Umur Paşa sok. Balmumcu Plaza3/ D:2 Balmumcu/ Beşiktaş- İSTANBUL
Telefon: 0212 284 75 94-95
E-Posta: info@hesmarkt.com

İnternet Adresi: www.hesmarkt.com