Yeni pazarlarda yeni kitlelere ulaşma hedefi ile, müşteri network ağını genişletmek için Business to Business satış kanalları bulma ve etkileşimde güçlü olduğumuz pazarlama enstrümanlarını kullanarak, sadece Türkiye’ de değil global pazarlarda da halihazırda olan geleneksel ticaret ve ihracat bilgimizi, e-ticaret ve e-ihracat yönünde de güçlendirerek günden güne yeni düzene hızlı bir şekilde ayak uydurmaktayız. Bunun yanı sıra dijital pazarlama çalışmalarımızla da hedeflediğimiz kitlelere ve pazarlara daha hızlı ve efektif bir şekilde ulaşarak, marka bilinirliğimizi ve ulaşılabilirliğimizi arttırmaktayız.

B2B TOPTAN SATIŞ

”Business to Business” açılımı olan B2B, şirketler arası pazarlama ya da toptan satış süreçlerini yönetmek için oluşturulan bir ticaret modelidir.

HES Markt’ ın iç pazarda, B2B toptan satış hizmetleri ve kurumsal firmalar için özelleştirilmiş promosyon hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için buraya tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

B2B GLOBAL SATIŞ

Doğru yönlendirilmiş işgücü ve knowhow ile üretilen kendi kategorimizdeki ürünler ile beraber,  tedarikçi paydaşlarımızın Türkiye menşeli ürünlerinin Avrupa ve Dünya’nın çeşitli bölgelerindeki hedef pazarlara yönelik satış faaliyetlerini desteklemekte ve mesafeleri ortadan kaldırarak köprü vazifesi görmekteyiz. B2B satış kanalları aracılığı ile Türk yerli malını ve üreticisinin kalitesi ile beraber, özelikle Avrupa bölgemizdeki pazar paylarını artırmaya yönelik faaliyetler ve yatırımlar yapmaya devam ediyor ve Türk yerli malını Avrupa’ lı tüketiciler ile buluşturmayı hedefliyoruz.

HES Markt, B2B Global satış hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için buraya tıklayarak formu doldurabilirsiniz.