1. GENEL KULLANIM KOŞULLARI

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu Siteye erişim ve Sitenin kullanımı, aşağıdaki esas ve şartlara tabidir.

Siteyi kullanan kişinin, Sitenin ilk defa kullanım anından itibaren geçerlilik kazanan “Kullanım Koşulları” kabul edilmiş sayılır. “hesmarkt.com”, “Kullanım Koşullarını”, değişiklikleri çevrimiçi yayınlamak koşulu ile her an değiştirme hakkını saklı tutar. Çevrimiçi yayınlanan değişikliklerden zamanında haberdar olmak için “Kullanım Koşullarını” düzenli olarak takip etmek, Site kullanıcısının sorumluluğundadır. Yapılan değişikliklerden sonra Siteyi kullanmaya devam eden kişi, “Kullanım Koşullarındaki” değişiklikleri kabul etmiş sayılır.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  sorumlu değildir. “hesmarkt.com” sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, işlemin veya iletişimin gecikmesi, arıza, hata, eksiklik, silinme, kayıp, hırsızlık, izinsiz olarak kayıtlara girilmesi veya kayıtların değiştirilmesi kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat, sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

“hesmarkt.com” iş bu site ve site uzantısındaki diğer sosyal erişim sitelerinde mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Sitede yer alan linklerle ulaşılacak sitelerde sunulan bilgiler nedeniyle ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı herhangi bir zarardan BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  sorumlu değildir. Söz konusu linkler (bağlantılar), açıktan veya ima yolu ile herhangi bir garanti verilmeksizin, kullanıcıya kullanım kolaylığı ve siteye ulaşım sağlamak amacıyla verilmiştir.

“hesmarkt.com” un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan hesmarkt.com sorumlu değildir.

“hesmarkt.com” internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, HES Markt markası “www.hesmarkt.com” alan adı, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. “hesmarkt.com” sitesinde yer alan ürün resimlerinin ve diğer sosyal medya sitelerindeki ürün resimlerini bütünü veya bir kısmı değiştirilerek veya kopyalayarak ticari maksatla diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Bu İnternet Sitesindeki resimleri ve diğer materyalleri herhangi bir ticari amaç olmadan üçüncü şahıslara, onların kişisel bilgilendirilmeleri için, içeriğin “hesmarkt.com” tarafından sağlandığını ve bu kayıt ve şartların onlara da uygulandığını ve bunlara uymak zorunda olduklarını belirtmek şartıyla gönderilebilir. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. “hesmarkt.com” un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Sitede yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. “hesmarkt.com” dilediği zaman, sitenin her hangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.

“hesmarkt.com”, İnternet Sitesini virüslere karşı gerekli güvenlik önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti verememektedir. Kullanıcılarının virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

Üyelik işlemlerinde ve ürün faturalandırma aşamasında, kullanıcı gerekli bilgileri doğru vermekle ve değişiklikleri bildirmekle yükümlüdür. Kullanıcı, vermiş olduğu e-mail adresine, e-maillerin ulaştığına emin olmakla yükümlüdür.

“hesmarkt.com”, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

“hesmarkt.com” Web Sayfasına ve diğer sosyal medyada bulunan sitelerine, kullanıcının genel kullanım koşullar ile ilgili yükümlülüklerini yerine getirmemesi durumunda erişimini engelleyebilir. “hesmarkt.com” un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

2. TANIMLAR

2.1. SİTE: BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  tarafından belirlenen çerçeve içerisinde çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (online) ortamdan erişimi mümkün olan web sitesidir.

2.2. ÜYE: BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘den ürün /mal/hizmet alımı yapmak üzere faydalanmak isteyen, seçmiş olduğu üyelik formunu eksiksiz doldurarak, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ ‘nce üyelikleri onaylanarak BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ ‘ne üyeliği kabul edilen her gerçek ve tüzel kişidir. Bu sözleşmede kısaca “ÜYE” olarak anılacaklardır. 18 yaşından gün almış bireylerin gerçek kimlik bilgileri ile SİTE ‘deki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üye olabilirler. ÜYE olmak isteyen şirketler (Şahıs ve ortaklar), Kolektif Şirketler, Adi Komandit Şirketler, Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Şirketler, Limited Şirketler, Anonim Şirketler, Kooperatiflerin ve diğer kurumların tüzel bilgileri ile 18 yaşından gün almış yasal yetkilisinin SİTE ‘deki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak ÜYE olabilir ve kurumları adına işlem yapabilirler. “üye adı” üyeye özeldir ve aynı ” ÜYE adı” iki farklı ÜYE ‘ye verilmez.

2.3. KULLANICI: BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ , web sitesini alışveriş yaparak ya da alışveriş yapmaksızın ziyaret eden kişidir.

2.4. ONAYLAMA İŞLEMİ: ÜYE tarafından, üyelik formunda belirtilen cep telefonu numarasından BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘ne SMS kısa mesaj göndermesi veya gönderilen mail ile BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘nun KULLANICI ‘nın üyeliğini aktif hale getirilebilmesi için yapılması gereken işlemdir.

2.5. LİNK: SİTE üzerinden bir başka web sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir web sitesinden SİTE ‘ye, dosyalara ve içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantıdır.

2.6. İÇERİK: SİTE ‘de ve/veya herhangi bir web sitesinden yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, program, rakam, fiyat vs. görsel, yazınsal ve işitsel imgelerdir.

2.7. WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ: SİTE vasıtasıyla sunulmakta olan ticari ve kişiye özel nitelikteki hizmetlerden yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kişilerle BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  arasında elektronik ortamda akdedilen işbu sözleşmedir.

2.8. KİŞİSEL BİLGİ: Üyenin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, Site’nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs. bilgilerdir.

3. HİZMETLERİN KAPSAMI

3.1. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘nin, SİTE üzerinden sunacağı hizmetler genel itibariyle Tüketici Hukuku mevzuatında tanımlanan elektronik ticaretten ibarettir.

3.2. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘nin, SİTE üzerinden vereceği hizmetler sınırlı sayıda olmamak üzere; BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ ‘a ait “www.hesmarkt.com” adresinde satışa sunulan ürünlerin; ÜYE tarafından bedeli ödendikten sonra, tedarikçinin stok durumunun müsait olması halinde, yani sözleşmenin satıcıya yüklediği; malın teslim edilmesi, borcunun ifa edilebilir olması durumunda; taahhüt edilen sürede malın müşteriye kargo firması tarafından www.hesmarkt.com adına ayıpsız olarak teslimidir.

3.3. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ. ,  SİTE üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri SİTE ‘de yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş addedilir.

3.4. SİTE bünyesinde sunulacak hizmetlerden yararlanabilmek için kullanıcıların BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ tarafından belirlenecek ve SİTE ‘nin ilgili bölümünün içeriğinde belirtilecek özellikleri taşıması gereklidir. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ ., bu özellikleri belirlemekte tamamen serbest olup, özelliklere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri SİTE de yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş addedilir.

4. GENEL HÜKÜMLER

4.1. SİTE üzerinden, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘ nin kendi kontrolünde olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web Sitelerine ve/veya başka içeriklere link verilebilir. Bu linkler KULLANICI ‘lara ve ÜYE ‘lere yönlenme kolaylığı sağlamak amacıyla konmuş olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklememektedir. Link verilen web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. SİTE üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘nin herhangi bir sorumluluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, KULLANICI‘ların ÜYE’lerin kendi sorumluluğundadır. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  bu tür link verilen web SİTE ‘lerine erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘nin uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

4.2. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ , SİTE ‘de mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak gösterilen çabaya rağmen, SİTE üzerindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. SİTE muhteviyatında yer alan materyal ve bilgiler SİTE ‘ye verildiği anda sunulmaktadır, ilgili hizmet veya bilginin güncel durumu ile SİTE ‘de yer alan durumu arasında farklılık olabilir. SİTE ‘de yer alan bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘nin SİTE ‘de mevcut ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

4.3. KULLANICI ve ÜYE, SİTE ‘deki, yüklenmeye (download) ve/veya paylaşıma müsait dosya, bilgi ve belgelerin, virüslerden, wormlardan, truva atlarından, dialer programlarından spam, spyware veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılamamış olabileceğini ve bu hususlarda SİTE ‘nin garanti vermediğini kabul etmektedir. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı programların, kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş- çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakım ve güncellemelerini yapmak tamamen KULLANICI ‘nın ÜYE ‘nin sorumluluğundadır. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı KULLANICI ve ÜYE ‘nin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  sorumlu değildir. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyaller, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı KULLANICI ‘nın ve ÜYE ‘nin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  sorumlu değildir.

4.4. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ , işbu SİTE ve SİTE uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kampanya vs. bilgiler ve SİTE ‘yi kullanma koşulları ile SİTE ‘de sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, SİTE ‘yi ve içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, SİTE ‘de yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler. SİTE ‘nin kullanımı ya da SİTE ‘ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Üye olan kişi haftalık bülten ve kampanya duyurularını e-mail ile almayı kabul eder. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda ve durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

4.5. SİTE dâhilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden dolayı BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ ‘ nin, işbirliği içinde bulunduğu kurumların, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  çalışanlarının ve yöneticilerinin, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  yetkili satıcılarının sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ ., üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir.

4.6. SİTE ‘yi kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla SİTE üzerinde işlem yapabilirler. KULLANICI ‘ların ve ÜYE ‘lerin, SİTE dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Her KULLANICI ve her ÜYE, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ve/veya başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. KULLANICI ve ÜYE ‘lerin SİTE üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

4.7. İşbu SİTE ‘nin sahibi BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ ’ dir. Bu SİTE ‘de bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair sınaî ve fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve SİTE ‘nin sunumu BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘nin  ya da BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ ‘ nin izin ve lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. İşbu SİTE ‘deki bilgilerin ya da SİTE sayfalarına ilişkin her tür veri tabanı, web sitesi, software-code ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile SİTE içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, görsel, işitsel vesair imgelerin, video kliplerin, dosyaların, katalogların ve listelerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. KULLANICI ve ÜYE, yukarıda sayılan ve bunlarla sınırlı olmayan SİTE yazılım, donanım ve içeriğini çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. KULLANICI ve ÜYE, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  hizmetlerini, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  bilgilerini ve BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘nin telif haklarına tâbi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘nin hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildir. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması, işlenmesi, dağıtılması, çoğaltılması, sergilenmesi ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaçlar için ve BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘un yazılı izni ile mümkündür.

4.8. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ ., SİTE üzerinden KULLANICI ‘lar ve ÜYE ‘ler tarafından kendisine iletilen bilgileri “Gizlilik Politikası” ve “Web Sitesi Kullanım Koşulları” hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  aynı zamanda; KULLANICI ve ÜYE ‘nin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, SİTE ‘nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir. KULLANICI ‘lara ve ÜYE ‘lere ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgi ender olarak BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  için veya onun adına davranan üçüncü taraflara veya BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘un işi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya da KULLANICI ‘ların ve ÜYE ‘lerin önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir.

4.9. İşbu SİTE Kullanım Koşulları dâhilinde BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  tarafından açıkça yetki verilmediği hallerde BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ .; BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  hizmetleri, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ , bilgileri, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  telif haklarına tâbi çalışmaları, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ticari markaları, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ticari görünümü veya bu SİTE vasıtasıyla sağladığı başkaca varlık ve bilgilere yönelik tüm haklarını saklı tutmaktadır.

5. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ , SİTE ‘ye erişilmesi, SİTE ‘nin ya da SİTE ‘deki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu SİTE ‘ye ya da link verilen diğer web sitelerine erişilmesi ya da SİTE ‘nin kullanılması ile BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘nin, kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından ayrı kılındığı kabul edilmektedir.

6. DEVİR

BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ , bu sözleşmeyi bildirimsiz olarak istediği zaman kısmen veya bütünüyle devredebilir. Ancak KULLANICI ve ÜYE bu sözleşmeyi veya herhangi bir kısmını başka bir tarafa devredemez. Bu türden bir devir girişimi geçersizdir.

7. MÜCBİR SEBEPLER

Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  işbu Web Sitesi Kullanım Koşullarını geç ifa etmekten veya ifa etmemekten dolayı yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  açısından, gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ ’nin herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır.

8. UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ

İşbu “SİTE Kullanım Koşulları” ve Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi’nden kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukuku’na tabidir ve İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  ‘nin, KULLANICI ve ÜYE’nin bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

9. YÜRÜRLÜLÜK ve KABUL

İşbu Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  tarafından SİTE içeriğinde ilan edildiği tarihte yürürlük kazanır. KULLANICI ‘lar ve ÜYE ‘ler, işbu sözleşme hükümlerini SİTE ‘yi kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ , dilediği zaman işbu sözleşme hükümlerinde değişikliğe gidebilir, değişiklikler, sürüm numarası ve değişiklik tarihi belirtilerek SİTE üzerinden yayınlanır ve aynı tarihte yürürlüğe girer.

10. FESİH

10.1. BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ dilediği zaman sebep göstermeksizin, işbu sözleşme uyarınca Üye’ye verdiği hizmeti, temin ettiği ayrıcalıkları kalıcı veya geçici durdurabilir; hizmeti ve Site’ yi ve İçerik’ i, kullanım şeklini ve amacını, kullanım ve yayınlama tekniğini değiştirebilir; kullanım süresini uzatıp/kısaltabilir, kullanımını kısıtlayabilir veya tamamen durdurabilir; kullanım amaçlarında her türlü değişikliği yapabilir ve Üye ile yapılmış olan işbu Sözleşme’ yi, Kullanım Koşulları’ nı sona erdirebilir veya değiştirebilir.

10.2. Üye, Sözleşme’nin ve/ veya eki olan Kullanım Koşulları’ nın herhangi bir hükmüne aykırı davrandığı takdirde, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ gerekli müdahalelerde bulunma, üyeliği askıya alma, hizmetleri ve erişimi tamamen veya kısmi olarak sınırlama, üyeliğe son verme hakkına sahiptir. Üye, işbu Sözleşme’ ye aykırı davranması halinde, BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ ’nin maddi-manevi, müspet-menfi her türlü doğrudan-dolaylı zararını ayrıca mahkeme kararına gerek kalmaksızın, ilk talep anında derhal, nakden ve defaten tazmin edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

10.3. Üye, üyeliğini tek taraflı olarak iptal etse veya üyeliği BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ  tarafından durdurulsa/askıya alınsa/sonlandırılsa dahi, bu iptal işleminden önce, üyeliği sırasında gerçekleştirdiği eylem ve fiillerden gerek BOĞAZİÇİ STAND UYG. İNŞ. REK. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ ’ne karşı gerekse diğer üçüncü kişi, kurum ve kuruluşlara karşı şahsen sorumlu olacaktır.
Yazışma Adresi: Balmumcu Mah. Gazi Umur Paşa sok. Balmumcu Plaza3/ D:2 Balmumcu/ Beşiktaş- İSTANBUL
Ürün İade Adresi: Balmumcu Mah. Gazi Umur Paşa sok. Balmumcu Plaza3/ D:2 Balmumcu/ Beşiktaş- İSTANBUL
Telefon: 0212 284 75 94-95
E-Posta: info@hesmarkt.com

İnternet Adresi: www.hesmarkt.com